Nové webové stránky

Vítejte na nových webových stránkách Základní a mateřské školy Ochoz u Brna.

Jejich vznik jsme plánovali již delší dobu, dílem proto, že stávající 12 let starý web technicky už nedržel krok se standardy a technologiemi dnešního internetu. Aktuálně  k tomuto kroku také přispěl legislativní tlak s požadavky na vlastnosti webu, které s prostředím starého webu nebyly realizovatelné. Na jaře postup prací značně přibrzdila epidemie covidky, a s ní spojené nároky na distribuci učiva on-line, ale v koronavirové pauze :-) přes prázdniny se nakonec podařilo web dotáhnout. Všechny důležité a časově aktuální informace ze starého webu byly převedeny na web nový. Samozřejmě se nepřeváděly informace typu "Aktuality". Nepřeváděly se ani fotogalerie, na ty jsou ale v novém webu odkazy u fotogalerií, případně je, a trvale bude, v patičce nového webu odkaz do webu z let 2009-2020.  Starý web je stále dostupný také zde, nic nového na něm ale už neočekávejte. Pokud snad narazíte na něco, co zůstalo nepřevedeno, a na novém webu chybí, rádi to doplníme. (webmaster)

Nepřihlášený