Stavební provoz

Vážení rodiče,

od 6.9. 2021 (pondělí) z důvodu zahájení stavebních prací, bude boční vchod do šatny základní školy trvale uzavřen a vstup do budovy bude pouze hlavním vchodem. Šatna školy bude provizorně přemístěna do tělocvičny školy. Pro Vás se z organizačních záležitostí nemění vůbec nic, pouze vyzvedávání dětí a návštěvy ve školní budově budou probíhat hlavním vchodem. Zvonky jsou v provozu úplně stejně jako u bočního vstupu. Další informace Vám budou poskytovány v průběhu stavby tak, jak se bude měnit situace. Doufám, že i tuto přestavbu s Vaší pomocí a pochopením zvládneme.

                                             Děkuji a přeji Vám i nám hodně zdraví a pevné nervy

                                                                                                   Mgr. Martečík Jozef, ředitel školy

Nepřihlášený