CO POTŘEBUJÍ VAŠE DĚTI DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Do třídy:

• pohodlné oblečení, které mu umožní pohyb a nebude vadit, když se ušpiní (třeba při výtvarných aktivitách) – hrací kalhoty, zástěrky, triko s krátkým rukávem, mikina, náhradní spodní prádlo, v podzimním a zimním období i náhradní ponožky a punčocháče
  • přezůvky (nejvhodnější jsou uzavřené papuče, nutná je bílá podrážka)
  • „nerozbitný“ hrníček (za účelem dodržování pitného režimu v průběhu dne)
  • vlastní látkový ručník, který je nutné podepsat, prosíme o dodržení výměny 1x týdně

Na pobyt venku:

• sportovní oblečení s ohledem na počasí a roční období (starší tepláky, mikiny, šusťáková souprava, boty na písek aj.- dle vlastního uvážení)

Prosíme rodiče, aby ve vlastním zájmu osobní věci dětí podepsali. Náhradní oblečení je lépe uložit ve skříňce v uzavřeném sáčku, aby se nepletlo s ostatními svršky a vše bylo pro učitelky i děti přehlednější.

Do postýlky:

• pyžamo
  • polštářek s přikrývkou (rozměr dětské postýlky, lůžkoviny je nutné podepsat)

Povlečení a prostěradlo poskytuje mateřská škola. Ložní prádlo dostanou děti 1x měsíčně domů na vyprání, pyžamo nejméně jedenkrát za 14 dnů.

VĚCI DĚTEM PODEPIŠTE! (lůžkoviny, ručník, přezůvky, tepláky, bundy....)

Na celý školní rok vybíráme hygienické potřeby:

• 6 ks toaletního papíru
  • 1 ks mýdla
  • 3 balíky papírových kapesníků po 10 ks nebo 3 krabičky (i kombinace)
  • 1x ubrousky

Žádáme rodiče, aby dětem nedávali bonbóny, žvýkačky apod.
Neručíme za poškození hraček, které si děti přinesou z domova.
Prosíme rodiče, aby nás včas informovali o zdravotních potížích a omezeních dětí.
Nemocné děti do mateřské školy nevoďte – buďte ohleduplní k ostatním.

Číslo účtu pro platbu školného: 101196583/0300

Číslo účtu pro platbu stravného: 181470326/0300