CO POTŘEBUJÍ VAŠE DĚTI DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Do třídy:

• pohodlné oblečení, které mu umožní pohyb a nebude vadit, když se ušpiní (třeba při výtvarných aktivitách) – hrací kalhoty, zástěrky, triko s krátkým rukávem, mikina, náhradní spodní prádlo, v podzimním a zimním období i náhradní ponožky a punčocháče
  • přezůvky (nejvhodnější jsou uzavřené papuče, nutná je bílá podrážka)
  • „nerozbitný“ hrníček (za účelem dodržování pitného režimu v průběhu dne)
  • vlastní látkový ručník, který je nutné podepsat, prosíme o dodržení výměny 1x týdně

Na pobyt venku:

• sportovní oblečení s ohledem na počasí a roční období (starší tepláky, mikiny, šusťáková souprava, boty na písek aj.- dle vlastního uvážení)

Prosíme rodiče, aby ve vlastním zájmu osobní věci dětí podepsali. Náhradní oblečení je lépe uložit ve skříňce v uzavřeném sáčku, aby se nepletlo s ostatními svršky a vše bylo pro učitelky i děti přehlednější.

Do postýlky:

• pyžamo
  • polštářek s přikrývkou (rozměr dětské postýlky, lůžkoviny je nutné podepsat)

Povlečení a prostěradlo poskytuje mateřská škola. Ložní prádlo dostanou děti 1x měsíčně domů na vyprání, pyžamo nejméně jedenkrát za 14 dnů.

Na celý školní rok vybíráme hygienické potřeby:

• 6 ks toaletního papíru
  • 1 ks mýdla
  • 3 balíky papírových kapesníků po 10 ks nebo 3 krabičky (i kombinace)
  • 1x ubrousky

Žádáme rodiče, aby dětem nedávali bonbóny, žvýkačky apod.
Neručíme za poškození hraček, které si děti přinesou z domova.
Prosíme rodiče, aby nás včas informovali o zdravotních potížích a omezeních dětí.
Nemocné děti do mateřské školy nevoďte – buďte ohleduplní k ostatním.

Číslo účtu pro platbu školného: 101196583/0300

Číslo účtu pro platbu stravného: 181470326/0300