REAKCE NA MNOŽÍCÍ SE DOTAZY OHLEDNĚ OTEVŘENÍ ŠKOLY A ŠKOLKY

30.04.2020 16:00

Vážení rodiče,
dnes (30. 4. 2020) vypršel termín, kdy jsme se měli dozvědět, za jakých provozních a hygienických podmínek můžeme otevřít školu a školku. Vzhledem k tomu, že do dnešního dne jsme nedostali žádné vyjádření ze strany ministerstva školství, jediné co můžeme zveřejnit je to, že dne 25. 5. 2020 zahájíme provoz základní školy, mateřské školy, školní jídelny a doufáme, že i školní družiny. My, jako organizace, jsme připraveni. Chybí nám jenom základní instrukce za jakých hygienických a provozních podmínek můžeme jako škola fungovat. Pevně věřím, že nám nadřízené složky do 30.června 2020 sdělí, jak máme od 25.května 2020 zahájit pravidelnou činnost.

Mgr. Martečík Jozef, ředitel školy

PS: Popřípadě může být všechno jinak a my 25. 5. 2020 nezahájíme provoz základní školy, mateřské školy, školní jídelny a školní družiny.
(Takhle to vypadá, když nemáte žádné nebo minimální informace)

Více informací snad na:
 https://www.youtube.com/watch?v=E-qnaoEeaYY