úkolovník 13. 5. - 15. 5.

12.05.2020 21:58

Rozpis učiva na středu 13. 5.

Pracovní sešit: str. 51.

Písanka č. 4: str. 14. Před psaním děti dokreslí v Pracovním listu 1a druhou polovinu obrázku. Měly by si všímat všech detailů a zachovávat tvar. Obrázky jsou osově souměrné a jejich dokreslování trénuje pozornost, prostorovou představu, zrakovou paměť i grafomotoriku.

Matematika 3 (Didaktis): celá str. 4

Minutovky 2. ročník - 1. díl: str. 2 ( čísla stránek jsou nahoře).

Dobrovolný úkol -  Pracovní list: stránka s obrázky aut a domů. Děti čtou, kam má které auto zajet a spojují auto s budovou. Mohou auto a dům vybarvit stejnou pastelkou, nebo k nim napsat stejné číslo.


Rozpis učiva na čtvrtek 14. 5.

Můj Slabikář 1. díl: str. 47 a 48.  

Písanka č. 4: str. 15 a 16

Matematika 3 (Didaktis): celá str. 7 a 8

Minutovky 2. ročník - 1. díl: str. 3.

Prvouka: strana 76 a77. Už jsem se s dětmi na tuto dvoustránku dívala, takže přiřadit věty by pro ně mělo být lehké.


Rozpis učiva na pátek 15. 5.

Můj Slabikář 1. díl: str. 52 a 53.

Písanka č. 4: str. 17.

Matematika:

Pracovní list Na zahradě. Děti si samostatně přečtou, vypočítají a jako odpověď napíší jen číslo.

Minutovky 2. ročník - 1. díl: str. 4 a 5

Dobrovolný úkol -  Pracovní list Skupinová práce. Děti podobnou práci dělaly ve škole již několikrát, takže budou vědět. Jen se omlouvám, že oranžové popisy jsou špatně vidět. Kopírka ve škole už nemá žádný barevný toner. Nejdříve by měly děti podle návodu vybarvit obrázky na str. 13 a 14, pak je vystřihnout i se slovy, slova pak ohnout dolů, aby nebyla vidět a podle nich položit obrázky na správná místa na str. 12 a nalepit