úkolovník 21. 5.

21.05.2020 00:46

Dobrý večer všem,
ve čtvrtek budu v Ochozi, proto bych chtěla poprosit: přineste do školy cca od 10.30 do 13.00 igelitku s: PS ČJ, kulturní sešit, malý sešit M2 a sešit PRV. Chtěla bych to přes víkend projít. Vyšlete klidně i děti, rádi je uvidíme v rouškách :). Zvonit na druhou třídu, přijdeme dolů - já nebo p. asistentka.

Úkoly na čtvrtek:

ČJ - do básničky slovních druhů nakreslit spojky - návrh v příloze. Z učebnice str. 97/2,3 na folii, cv. 2 následně přepsat do čj 2, doplněná slovesa podtrhnout vlnovkou.

ČTENÍ - ČÍTANKA str. 134-135 Proč se střídá den a noc, přečíst nahlas s dohledem, číst přesně, odpovědět na otázky.

MAT - prosím, kdo nemá doplněné v tabulkách násobilek dělení jedničkou, desítkou, čímkoliv - doplnit. Na školákově.eu trénovat násobení a dělení probraných násobilek. V příloze PL násobilka 3, dnes jen levá polovina.

Děkuji, pěkný večer
Jana Heršálková