úkolovník 22. 5.

21.05.2020 23:09

Dobrý večer,
dnes poslední úkoly pro vzdálenou výuku :-D!
Vzhledem k tomu, že mi dnes většina dětí či jejich rodičů doručila sešity ke kontrole a také k tomu, že některé děti zítra nebudou on-line, ruším zítřejší výuku přes skype.
Doma, prosím, projděte příp. doplňte s dětmi všechny zadané a vypracované úkoly. V pondělí jim rozdám velké papírové obálky, ve kterých mi pak doručí vypracované PL (nebudu je známkovat, nechám je založené pro případ kontroly, inspekce..., na konci šk. roku pošlu zpět). Pracovní listy ze sady, které jsme nedělali, nevyhazujte. Budeme je postupně do konce roku vypracovávat.

V pátek tedy:

ČJ - do diktátového sešitu datum 22. května. Diktujte z učebnice str. 69/3 prvních 5 vět. U slova křehkou poraďte, ať si řeknou zdrobnělinu.

ČTENÍ - v příloze ČT správně, nesprávně, kdo nemůže tisknout, napíše si jen písmena jako v tajence a pak podle popisu přečte. Číst opět nahlas, u každé otázky můžete chvilku podiskutovat...

MAT - PL ze včerejška - dnes pravá strana. PS str. 51 dokončit slovní úkoly 6-9.
Podrobné informace k pondělní výuce pošlu v neděli.

Závěrem Vám všem moc děkuji za spolupráci. Pro všechny to byla nová zkušenost a myslím, že jsme si s ní poradili velmi dobře. Na děti už se moc těšíme, i když to asi nebude úplně jednoduché s dodržováním hygienických požadavků. Ale s tím se také srovnáme, jen to nebude úplně zábava.

Mějte se krásně a buďme všichni zdraví!
Jana Heršálková