UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

12.03.2020 15:10

Vážení rodiče,

po dohodě se zřizovatelem dojde od 13.3.2020 (pátek) k omezení provozu mateřské školy a od 16.3.2020 (pondělí) k  uzavření mateřské školy až do odvolání, v důsledku vyhlášení nouzového stavu vládou ČR.

Mateřská škola pojede V PÁTEK 13.3.2020 pouze v nouzovém režimu. Proto je důležité, aby rodiče, kteří budou mít možnost hlídání už od pátku, zůstali s dětmi doma. Je důležité zároveň sledovat všechny možné a dostupné informační zdroje vzhledem k rychle se měnící situaci. Do 7.00 hod máte možnost odhlašovat obědy na pátek. Od 16.3.2020 (pondělí) budou všechny děti odlášeny automaticky.

Rodiče dětí z MŠ, kteří budou potřebovat Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)   upozorňuji na webové stránky školy www.zsochozubrna.cz, kde jsou vyvěšeny všechny informace  k nastalé situaci včetně návodů, jak postupovat.

Mgr.Martečík Jozef, ředitel školy