Výlety s panem Kalinou

30.06.2011 23:19

Srdečně zdravím a obracím se na ty, kteří mají rádi pěší turistiku.
Nabízím výlet do Buchlovských kopců na úterý 5.7.2011 . Byl by to výlet celodenní s lehkou hřebenovou devíti kilometrovou tůrou,zahrnující zř.hradu Cimburk,skalní úvary Kozel, Kazatelnu s vyhlídkami do kraje.
Na hřeben pohoří Vás vyvezu busem nad Koryčany u Křížku a odtud poputujete až sejdete k silnici E 50 , kde na parkovišti bude zaparkovaný mikrobus. Moje maličkost by Vám pravděpodobně šla naproti....
Dále bychom mohli navštívit hrad Buchlov a nebo pokračovat přes Buchlovice,Velehrad, nahoru do kopců k hotýlku Bunč,kde je výchozí stanoviště na rozhlednu Brdo. Tu vřele doporučuji !! Od hotýlku je pouze 3,5 km. No a potom již domů.....
Pokud by byl mikrobus plně obsazený - 13 dospělých, tak by se cena vyšplhala na závratných 165 kč. Se vším popojížděním, za celý den.
Pokud by zájem převyšoval nabídku,není problém uskutečnit druhé kolo.....
Dotazy na tel.: 723461557.
S pozdravem Kalina.