VÝLETY S PANEM KALINOU

24.07.2011 22:17

Na 13.8.2011 plánuji výlet na Mladějovskou průmyslovou dráhu - vláček. Jízda vláčkem trvá T i Z 90 min, cena pro dítě 60 kč. V tomto termínu budou probíhat v blízkém okolí ukázky bojů z 1.světové války, kde se návštěvníkům mimo jiné představí replika válečného letadla v bojovém nasazení. Na ukázku bojů a vůbec na krásné okolí se děti mohou podívat z dřevěné rozhledny, která je postavena na kopci, nad vesnicí. Rozhlednu i výhled najdete na internetu. Cesta zpět, z Mladějova, by probíhala přes Moravskou Třebovou, Letovice, kolem přehrady Křetínky, do kopců na výhledy, směrem na Kunštát. Umělou jeskyni Blanických rytířů již asi nestihneme otevřenou. Bude-li o zájezd zájem, pokusil bych se kontaktovat správce jeskyně a snad by se zadařilo. Pokud bude mikrobus obsazený, tak cena celého zájezdu na osobu, by činila 204 Kč. Samozřejmě je v ceně i jízdné za vláček a muzeum. Stravu s sebou, busek ji uveze a rodina ušetří! Odjezd musí být 06,30 od OÚ, jinak nestihnem první vláček.
Závazné přihlášky na tel.: 723461557