VÝSTRAŽNÁ STÁVKA

06.12.2011 15:36

Pedagogičtí zaměstnanci základní školy při Základní škole a mateřské škole Ochoz u Brna, okres Brno-venkov se připojují k výstražné stávce vyhlášené ČMOS PŠ na den 7.12. 2011 od 8.00 hod do 9.00 hod.

Organizace dne
Pro žáky školy se nic nemění. Začátek vyučování je v 8.00 hod. ve svých třídách, kde je pro ně připraven náhradní program. Školní družina funguje beze změn.

Účelem našeho protestního vyjádření  není poškodit ani naše žáky, ani jejich rodiče. Chceme dát najevo, že nám není lhostejný vývoj v oblasti financování  malotřídních škol a  celková koncepce  ministerstva školství .
* Výzva k výstražné stávce  * Velhartická výzva  * Žádost o odvolání ministra školství Josefa Dobeše  * Koncepční záměr reformy financování RgS