Družina

Cílem programu školní družiny je vytvořit co nejbarevnější skladbu vzájemně se ovlivňujících, prolínajících a propojených oblastí, s přihlédnutím na rozvoj osobnosti dítěte přiměřené k věku a schopnostem.

Využíváme okolní přírodu k získávání přímých a nezapomenutelných zážitků, které se stávají východiskem pro další činnosti.

Hravým způsobem tak  směřujeme k osobní pohodě a spokojenosti všech dětí s ohledem na jejich individualitu.

Ve vzdělávacích procesu se prolínají spontánní a řízené aktivity, které probíhají v průběhu celého odpoledne.

Cílem je rozvoj dítěte a jeho schopnost učení a poznání, osvojení si základů hodnot, na kterých je založena naše společnost a získání osobní samostatnosti a schopnosti projevovat se jako samostatná osobnost na své okolí.

Jana Břenková, vedoucí vychovatelka ŠD

Družina

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Svatý Florián si jistě může nasadit sněhový klobouk.

Svátek má Květoslav

• Den hasičů

Zítra má svátek Klaudie

• Květnové povstání českého lidu