Platba stravného, úplata za předškolní vzdělávání a platba příspěvku ŠD.

Pro platby stravného, úplaty za předškolní vzdělávání MŠ a příspěvku ŠD slouží výhradně účet 181470326/0300, platby budou přijímány trvalými příkazy. U každé platby je nutné uvádět variabilní symbol, který byl Vašemu dítěti přiřazen na přihlášce ke stravování.

Stravné a úplatu za předškolní vzdělávání v MŠ, stravné a příspěvek ŠD v ZŠ se platí jednou společnou částkou měsíčně. Proto žádám o zřízení trvalých příkazů v období od 8/23 do 5/24 posílaných na výše uvedený účet, a to:

• v částce 1800,-Kč  pro MŠ (1320,-Kč stravné a 480,-Kč úplata za předškolní vzdělávání)
  • v částce 1320,- Kč (pouze stravné) hradí rodiče dětí, které navštěvují MŠ rok před zahájením školní docházky

Částku poukažte k datu 15. - 20. každého měsíce.

• v částce 1000,- Kč pro ZŠ (900,- Kč stravné a 100 Kč,- na ŠD)
  • v částce 900,- Kč (pouze stravné) hradí rodiče dětí, které nenavštěvují ŠD

Částku poukažte k datu 21. - 25. každého měsíce.

Přeplatky se vrací na Váš účet v prosinci a po prázdninovém provozu MŠ tj. do konce měsíce července.

Spojení

• Číslo účtu pro platbu stravného a školného: 181470326/0300
  • Telefonní číslo do školní jídelny: 544 233 214
  • E-mail: ms-ochoz@volny.cz

Kdo se v máji ožení, přivodí si soužení.

Stanislavova jařice, Urbanův oves a Vítův len vyhánějí hospodáře z domu ven.

Svátek má Stanislav

• Den vítězství